ד"ר נדב לוי עם המנטורית עירית שפרבר, ראש אגף תכנון תחבורתי ברשות לתחבורה ציבורית, משרד התחבורה
המנטורים ניר פרוימן (משרד החקלאות) ושלמה כץ (המשרד להגנת הסביבה)
המנטור פרופ' עבד גרה, ראש שירותי הגנת הצומח במשרד החקלאות
ד"ר דוד אסף עם המנטורית מיכל פינק, סמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניות במשרד הכלכלה
המנטורים ניר פרוימן ואורי צוק בר ממשרד החקלאות עם עמיתיהם ד"ר עדי לוי וד"ר אורית גינזבורג
ד"ר ענת בונשטיין עם המנטור שגיא דגן, מנהל המינהלת לתחליפי דלקים במשרד ראש הממשלה
המנטור שאול מרידור, מנכ"ל משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים
ד"ר גל-חגית רומנו עם המנטור מרדכי כהן, מנהל המינהל לשלטון מקומי
ד"ר דרור צוראל עם המנטורית רונית מזר, מנהלת אגף בכירה לתכנון נושאי במשרד הפנים
ד"ר ג'ניה גוטמן עם המנטור עו"ד ערן אטינגר, סמנכ"ל בכיר לתשתיות במשרד החקלאות
ד"ר שי רייכר עם המנטור פרופ' איתמר גרוטו, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות
ד"ר עופר שטייניץ עם רותי פרום-אריכא, ראש הרשות לתכנון, מנהלת אגף תכנון כפרי אזורי במשרד החקלאות
ד"ר ארז ברקאי עם המנטור איתן ארם, ראש חטיבת תשתיות והגנת הסביבה במשרד הביטחון
ד"ר אנה הלס עם המנטור שלמה כץ, מנהל מחוז חיפה במשרד להגנת הסביבה
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
ערן יעקבסמנכ"ל בכיר לכלכלה, רשות המסיםרועי לויג'
ד"ר טל אלעדד'
אודי אדיריסגן הממונה על התקציבים - תחבורה, אנרגיה, מים וחקלאותד"ר אבי לובצ'יקד'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
איתן ארםראש חטיבת תשתיות והגנת הסביבהד"ר ארז ברקאיה'
ד"ר חיים כץו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
נתנאל לפידותמנהל אגף בכיר לתכנון אסטרטגי ומדיניותד"ר עמיאל וסלו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
פרופ' איתמר גרוטוראש שירותי בריאות הציבורד"ר שי רייכרב'
ד"ר מאיה שניט-אורלנדג'
ד"ר קרן אגאי-שיד'
ד"ר זהר ברנט-יצחקיה'
המשנה למנכ"ל המשרדד"ר אביעד הדרו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
ד"ר סיניה נתניהוהמדענית הראשיתד"ר ערן ברוקוביץ'א'
ד"ר חגית אולנובסקיב'
ד"ר דניאל מדרג'
ד"ר מירי צלוקד'
ד"ר הדס רענן קיפרווסה'
גלית כהןסמנכ"לית בכירה לתכנון ומדיניות באשכול תכנון ופיתוח בר-קיימאד"ר אוהד קרניא'
ד"ר אורי לרנרו'
שולי נזר/אילת בן עמיסמנכ"לית בכירה אשכול תעשיות/מנהלת תחום טיפול משולב בתעשיותד"ר אלה מטג'
מנחם זלוצקי, ד"ר אנה טרכטנברוטראש אגף שטחים פתוחים ומגוון ביולוגי, ראש תחום מגוון ביולוגיד"ר הילית פינקלרד'
שלמה כץמנהל מחוז חיפהד"ר אנה הלסה'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
דני כרמוןראש מש"ב (סוכנות הסיוע הלאומית של ישראל)ד"ר אבישי מורג'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
ד"ר רותי פרום-אריכאראש הרשות לתכנון, מנהלת אגף תכנון כפרי אזוריד"ר עופר שטייניץא'
אורי צוק ברסמנכ"ל בכיר למחקר, כלכלה ואסטרטגיהד"ר אורית גינזבורגב'
ד"ר נעמי בקו'
ד"ר ענת לוונגרטמנהלת אגף אגרו-אקולוגיהד"ר גדעון טופורובג'
עו"ד ערן אטינגרסמנכ"ל בכיר לתשתיותד"ר ג'ניה גוטמןד'
ניר פרוימןמנהל האגף לדיג ולחקלאות מיםד"ר עדי לויה'
פרופ' עבד גרהמנהל השירותים להגנת הצומח ולביקורתד"ר רן שאוליו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
עודד דיסטלמנהל המטה לקידום השקעותד"ר יהונתן בר יוסףא'
גדי וייסמןממונה על הקשרי סחר במינהל סחר חוץ ד"ר מיכל סימוביץ'א'
דורון אברהמימנהל תחום סביבה ופיתוח בר-קיימאד"ר דוד אסףב'
אברהם גרוססגן המדען הראשיד"ר ליזה קוסויג'
גיל שאקימנהל תחום תחליפי אנרגיה וקלינטק, לשכת סגן המדען הראשיד"ר לי רכטד'
מיכל פינקסמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניותד"ר שי פליישוןה'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
פרופ' נורית ירמיההמדענית הראשיתד"ר אורן שלףג'
פרופ' אלכס בלייהמדען הראשיד"ר יארא דחדלו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
עו"ד מאיר לויןהמשנה ליועמ"ש (כלכלי)ד"ר תמרה לוטנר לבו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
רונית מזרמנהלת אגף בכירה לתכנון נושאיד"ר דרור צוראלא'
מרדכי כהןמנהל המינהל לשלטון מקומיד״ר גל-חגית רומנוה'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
שגיא דגןהמינהלת לתחליפי דלקים, ראש המינהלתד"ר ענת בונשטייןא'
אייל רוזנרהמינהלת לתחליפי דלקים, ראש המינהלתד"ר אפרת דינרמןב'
ד"ר תומר כהןג'
ד"ר אפרת אורוןד'
ד"ר ענת בונשטייןהמינהלת לתחליפי דלקים, ממלאת מקום ראש המינהלתלאון רוזנצביטו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
עירית שפרברראש אגף תכנון תחבורתיד"ר נדב לויד'
ד"ר שי סופרהמדען הראשיד"ר עומר פולקד'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
ד"ר שלמה ולדהמדען הראשיד"ר איילת ולטרב'
אילן ניסיםמנהל אגף סביבה במינהל אוצרות הטבעד"ר קרנית בכרטןג'
חזי ליפשיץסמנכ"ל המשרדד"ר חנית בן-אריה'
שאול מרידורמנכ"ל המשרדד"ר אורית רפאליו'
חן בר יוסףמנהל מינהל הדלק והגזד"ר שרית ברנד-קליבנסקיו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
מוריס דורפמןסמנכ"ל הרשותד"ר שרון סורוקרו'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
נורית גלסמנכ"ל חטיבת חשמל ורגולציהד"ר רותי קירוה'
מנטורתפקיד (בזמן התכנית)עמיתמחזור
אברהם טנאמנהל אגף התפלהד"ר נטע טנר-יהלוםב'